نمايشگر بادی Air Screen

نمايشگر بادی Air Screen

مقدمه
ستونهای بادی و صفحه های نمایش بسیار عریض تحولی شگرف در دنیای نمایش و تبلیغات پدید آورده است. برای نمایش یک فیلم و یا ارایه یک بیلبورد در اندازه ” اکس اکس لارج” هیچ پدیده ای چشم گیرتر و کارا تر از صفحه های بادی نیست. جهت بر پا نمودن یک صفحه بادی به هیچ تدارک قبلی نیاز نیست.
نمايشگر بادی به شما اجازه میدهد تا آگهی های تبلیغاتی خود را به کاملترین شکل ممکن در فضای باز و یا سر پوشیده به نمایش بگذارید. همچنين مي توان از آن به عنوان سينماي روباز در پارك ها و فضاهاي تفريحي جهت نمايش فيلم و برنامه هاي متنوع براي مردم استفاده نمود. شکل ظاهری منحصر به فرد صفحه های بادی باعث می شود تا همه به آن توجه نشان دهند. قابلیت انتقال آسان ، نصب و راه اندازی و جمع آوری سریع صفحه های بادی بدین معنی است که شما می توانید آنرا تقریباً در هر کجا بر پا نمایید.
نمايشگر بادی Air Screen

صفحه بادی چیست:
نمايشگر با تکنولوژی باد شونده متشكل از ستونهایی هستند از جنس PVC بسیار مقاوم که به وسیله پرده نمایشهای Projection Back یا Front Projection یک فضای نمایشی بسیار بزرگ و عریض را بوجود می آورد. صفحه های بادی هم برای نمایش در فضای درون و یا بیرون (In doors &Out Doors) طراحی شده است تا هم به عنوان یک پرده نمایش و هم به عنوان یک بیلبورد غول پیکر کارآیی داشته باشد.

نصب و راه اندازی:
نصب و راه اندازی صفحه های بادی به طرزی غیر قابل باور آسان و سریع است. بطوریکه میتوان یک نمايشگر 15×30 متر یا 450 متر مربعی را در عرض یک ساعت بر پا و در عرض 20 دقیقه جمع آوری نمود.

باد نمودن و تخلیه باد:
این صفحه ها بوسیله یک پمپ هوا، بی صدا و کم مصرف بسرعت پر و یا خالی از باد می شوند بطور مثال جهت باد یا تخلیه نمودن یک صفحه 4×8 متر به 10 دقیقه زمان نیاز هست. برای تخلیه نمودن باد کافی است درب مخزن باد را بردارید و یا از حالت مکندگی پمپ باد استفاده کنید.
نمايشگر بادی Air Screen

نمايشگر بادی Air Screen

شیوه اتصال پرده بر روی ستونهای بادی:
پرده نمایش با بندهای کشی زیبا بر شیاره و روزنه های روی ستونها به شکل کوکهای زيبا وصل میشود. پرده نمایش یا پرده بیلبوردی میتواند به دو طرف ستون نصب شود، در حقیقت ستونهای بادی می تواند به عنوان پرده نمایش یا بیلبورد دو رو عمل نماید.
نمايشگر بادی Air Screen

ایستایی صفحه های بادی:
صفحه های بادی بوسیله طنابها و وزنه های مخصوص بر روی زمین به شکل با ثباتی متصل می شوند.

مقاومت در مقابل وزش باد:
این صفحه ها وزش باد تا 40 کیلومتر در ساعت را به راحتی تحمل خواهد کرد.

رنگ ستونهای بادی:
ستونهای بادی بطور استاندارد در رنگ مشکی عرضه می شود، اما رنگهای متنوع و گوناگون با سفارش قبلی پذیرفته می شود.

انبار داری:
پس از تخلیه باد ستونهای آن را تا نموده و تا استفاده بعدی در جایی خشک نگهداری کنید. اگر مورد استفاده بعدی بیشتر از دو ماه است پرده نمایش را از ستونهای خالی از باد جدا نمایید.

در صورت استفاده از پرده های Back Projection ، به علت تابش نور از پشت 1 متر عرض کمتر و نیم متر ارتفاع کمتر از پرده های Front Projection می باشد.

سینما یا دیتا پروژکتور و صدا:
اگر میخواهید از صفحه های بادی بعنوان پرده سینما و نمایش فیلم استفاده کنید به یک سینما یا دیتا پروژکتور با میزان درخشندگی و رزولوشن متناسب با ابعاد و اندازه صفحه نیاز است.
نمايشگر بادی Air Screen

موارد استفاده:
سینما در فضای باز- Out Door Cinema
استادیومهای ورزشی- Sporting Venues
نمایشگاه ها- Expeditions
بیلبوردهای تبلیغاتی- Advertising