LED-زمین-فوتبال

LED-زمین-فوتبال
شرح فنی سیستم نمایشگر LED زمین فوتبال

مشخصات فنی
تولید ، عرضه ، نصب و راه اندازی 240 متر بردهای گرافیکی و تصویری LED با دات پیچ 20 میلیمتر و با ارتفاع 1 متر در قالب موژل های ( Modules ) 56/2 متری که با سیستم فایبر اپتیک و کابلهای دیتا جهت تبادل و توزیع داده ها و تصاویر به هم متصل می گردند . سطح جلوی نمایشگر با نوعی لاستیک نرم موسوم به Soft Mask پوشش داده میشود تا در صورت برخورد شدید توپ و یا بازیکنان به نمایشگر از آسیب دیدگی بازیکنان و یا شکستن نمایشگر اجتناب شود. ماژولها بوسیله کلیپس های نر و ماده و قفلهای گیره ای به هم متصل شده و توسط پایه های مخصوص به شکل با ثباتی بر روی زمین قرار می گیرند . مجموع 240 متر نمایشگر LED (120 متر طول زمین فوتبال و 60 متر پشت دروازه ها) به وسیله دو دستگاه یونیت کنترل هدایت و مدیریت می شوند و شیوه کابل کشی برق و دیتا به گونه ای طراحی می گردد تا به راحتی قبل از هر مسابقه نصب و راه اندازی و در صورت نیاز بعد از هر مسابقه جمع آوری و انبار گردد .
بنرهای تبلیغاتی در نور روز و مقابل تابش آفتاب کاملا قابل دید بوده و از نظر مختصات کیفی و فیزیکی مطابق با استانداردهای فیفا طراحی و تولید می گردد.
LED-زمین-فوتبال
نرم افزار
مجموع سیستم با نرم افزاری بسیار پیشرفته و هوشمند به همراه یک دستگاه کامپیوتر با سیستم یونیت واترپروف ارایه می گردد که تصاویر و داده ها را به سبک فایبر اپتیک بین موژلها توزیع می نماید . کامپیوتر شامل کیبرد و ماوس و دو دستگاه مونیتور LCD فلت ” 17 بوده که در محفظه واترپروف مخصوصی تعبیه می گردد. کلیه پارامترها و معیارهای مورد نیاز نمایش آگهی به شکل ترکیبی از فیلم، نوشته ، گرافیک و انیمیشن با جلوه های گوناگون به صورت اتوماتیک و با کمترین دخالت فرد در نرم افزار مربوطه در نظر گرفته شده است

گارانتی
عمر مفید سیستم نمایشگر LED 100.000 ساعت جهت استفاده مداوم بوده که دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات بعد از فروش می باشد . گارانتی شامل قطعات معیوب بوده و حوادث جانبی و صدماتی که به صورت تصادفی در زمین فوتبال به سیستم وارد می شود را در بر نمی گیرد
LED-زمین-فوتبال

قطعات اضافی

با توجه به شرایط و فضای استادیومهای ورزشی و اهمیت عملکرد مداوم سیستم در هر ثانیه ، در جریان مسابقات فوتبال به عنوان یک شرکت حرفه ای ارایه دهنده سیستم های نمایشگر به اندازه چند متر مربع قطعات اضافی نمایشگر LED و یک دستگاه یونیت کنترلر را پیوسته در کنار زمین نگهداری خواهد نمود تا در صورت ایجاد اشکال و یا شکستن و خرابی تصادفی سیستم ، به سرعت نسبت به تعویض و جایگزینی قطعات صدمه دیده اقدام نماید .
LED-زمین-فوتبال

www.ledbaran.com