انواع تلویزیون شهری

انواع تلویزیون شهری

Category : مقاله

انواع تلویزیون شهری در این مقاله معرفی شده است. شما می توانید اطلاعات جامعی از این تلویزیون ها بدست آورید.

صفحه نمایش تلویزیون شهری _ماشینی

این گونه از صفحه های نمایش تلویزیون شهری ،اغلب  سوار بر روی یک وسیله نقلیه سنگین برای تحمل وزن تلویزیون

شهری میشوند و تا بلندای حداکثر 4 متر بالا میروند. تصویر نوع از تلویزیون های شهری از فاصله خوب زیبا جلوه میکند. همچنین یک دسته ی دیگر از این نوع تلویزیون های شهری  قابل حمل وجود دارد که بر روی اسکلتی استوار است . البته باید در نظر داشت که برای به ارتفاع رساندن این تلویزیون های شهری ، نوع فناوری ودر مرحله بعد ، نوع موتوری که برق آن را تهیه میکند و… نیز محاسبه میشود.

ابر نمایشگر شهری به منظور دولتی- ملی

کاربرد این نمایشگر درسازمان های دولتی_ملی میباشد. از این نمایشگر در اینگونه سازمانها برای سالنهای همایش ،

اجلاس های داخلی و خارجی و کنفرانس ها استفاده میشود. این نمایشگر عهده دار پخش فایل های متنی یا ویوئویی  میباشد واز بزرگی این نوع از تلویزیون شهری  برای دید بصری بهتر برای حضار در سالن استفاده کنند.

صفحه نمایشی  فول کالر

دسته ای از صفحات نمایشی برای تلویزیون های شهری نیز در بازار موجود میباشد که توانایی پخش هرگونه فایل به

صورت تصویری،صوتی و یا داده را در خود دارد. از این نمایشگرها برای استفاده از حالت مرسوم این نمایشگرها، یعنی استفاده از صوت و تصویر همزمان با هم ؛بیشتر باید نقاط پر ازدحام شهر را در نظر داشت.

تلویزیون های شهری تمام رنگی برای حیطه ورزشی

این نوع از تلویزیون های شهری یکی از تواناترین لوازم برای آگاه نمودن اشخاص است، که کاربردهای متفاوتی در

جامعه دارد. به طور مثال : برای هر گونه تبلیغات و هر گستره ی کانونی که مرتبط به تبلیغات باشد و در ورزشگاه ها، برای معرفی انواع کالا و خدمات متفاوت آنها سازمانها ، فدراسیون ها ،  اعلام نتایجها و حتی تجارت در محیط ورزشی استفاده میشود. که این استفاده در محیط ، موقعیت خوبی برای استفاده و تجذیب اشخاص به سمت این تلویزیونهای شهری است.

تلویزیون های شهری برای برج های مسکونی – تجاری – اداری

این نوع از صفحه های نمایشی بیشتر برای ساختمان های قابل سکنی و فروشگاههای بزرگ و کلیه ادارات که قابلیت

استفاده از این صفحه نمایش های شهری را دارند؛ قابل استفاده میباشد. همانطور که میدانیم این تلویزیون های شهری یکی از برترین و بیشترین راهکارهای کسب در آمد است. کسب درآمد از طریق تبلیغات، زیرا که تبلیغات تاثیر مستقیم روی ذهن اشخاص دارد.  یا مثلا میتوان از پخش زنده فیلم و مسابقات مهم ورزشی  یا پخش زنده دوربینهای مداربسته برای پخش استفاده  کرد. همچنین میتوان از طریق این دوربینها به ترویج فرهنگ از طریق پیام فرهنگی در این محیطها پرداخت.

نمایشگر شهری تمام رنگی  برای ورودی مغازه ها و فروشگاه ها

امروزه برای نوشتن تابلوهایی با ساختار متنی از لامپ های ال ای دی (LED) ای که به صورت تک رنگ در بازار

یافت می شود، استفاده می کنند. کاربرد این تابلو ها برای هر دو نوع نوشتار روان و ثابت می باشد. این صفحه های نمایش تلویزیونی میتواند، درباره خود به نوعی جلب توجه خوبی برای اشخاص داشته باشد و افراد را به سمت خود بکشاند. از این تابلوها هم در روز و هم در شب استفاده میشود.

ابر LED  شهری  ورودی نمایشگاه های

کاربرد این تلویزیون های شهری برای نمایشگاه های بین اللمللی داخلی و خارجی در بین هیاهوی غرفه ها و در بازارهای

تبلیغاتی است. این نوع از تلویزیون های شهری به بهترین نحوه وظیفه تبلیغات را به عهده میگیرند و ایفا میکنند. جالب است بدانیم که به این نکته اساسی کلیه صاحبان حرفه ها و مولدان تجاری و صنعتی واقف میباشند ؛ و از آنجایی که تبلیغات و هر گونه تیزر در نمایشگاه های ایرانی در شب بسیار مؤثر است ، این نمایشگرها جذابیت خاصی پیدا میکنند.

صفحه نمایشهایی برای مکان هایی عمومی

امروزه هر صفحه نمایش شهری برای کار خاص و مکان خاص تعریف می شود. به طور مثال بیشترین کاربرد و استفاده از این نمایشگرها در بخش تبلیغات و تجاری است و بخش های دیگر به مرا تب کمرنگتر و کم کاربرد تر میباشند. مثلا اول تبلیغات بعد تجارت بعد فرهنگ بعد از آن پخش پیام های اجتماعی، ملی، مذهبی ،ورزشی و… مورد توجه قرار میگیرد.این تلویزیون های شهری برای مکانهای پر تردد یا به عبارتی عمومی مثل پارکها چهارراها نزدیک به مترو برای ترویج فرهنگ و ملیت و مذهب و پیامهای شهروندی قرار میگیرد. لذا اینگونه تلویزیونها در تمامی شهرها برای آگاهی مردم قرار میگیرد.


Leave a Reply